Комплект із двох книг “Ігри і казки, які лікують”

Місія книг: у формі ігор та казок допомогти дитині впоратися з труднощами, подолати страхи та скоригувати поведінку, а також усунути причини шкідливих звичок; розвинути в дитині доброту, впевненість в собі, та вміння розв’язувати суперечки мирним шляхом

570 

8 відвідувачів переглядали цей товар за останні 5 хвилин
Підтримка безпечних платежів

Опис

До комплекту входять 2 книги:

Детальні описи книг можна знайти на сторінках кожної книги.

Немає такої дитини, яка б жодного разу в житті не вередувала, не жадувала, або не билася, чи ніколи нічого не боялася. Ця книга допоможе дитині впоратися з труднощами. У ній батьки знайдуть «ліки» від шкідливості, впертості, жадібності, сором’язливості, жорстокості та інших «недугів». Чим лікують такі «недуги»? Звичайно, грою і казкою!

У книзі наведено докладний опис причин шкідливих звичок у дітей, якщо ці причини не усунути, то шкідлива звичка буде повертатися. Наприклад, якщо дитина гризе нігті і ніяк не хоче позбутися цієї звички, то можна скільки завгодно мазати пальчики гірчицею або карати дитину, але це не розв’яже основної проблеми. Тому що існують причини, з яких вона це робить, але які слід усунути. У книзі описані ігри, граючи в які батьки навчать дитину співчувати, бути доброю, розв’язувати будь-які суперечки мирним шляхом, стати впевненим у собі.

Автор книг — Аліна Руденко, мама і дипломований дитячий психолог із багаторічним досвідом роботи. Книга дуже добра, написана з величезною любов’ю до дітей і знанням дитячої психології. Казки, ігри та коментарі психолога — те, що треба розумним батькам, які не просто виховують дитину, а хочуть, щоб їхній малюк виріс по-справжньому щасливою людиною.

Відгуки

0 reviews
0
0
0
0
0

Відгуки

Clear filters

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Комплект із двох книг “Ігри і казки, які лікують””“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *