Книга Спокій. Гра. Розвиток – Дебора Макнамара

Місія книги: надати батькам інформацію про формування та розвиток прив’язаності дітей дошкільного віку; розповісти про важливість вільної гри та гуманної дисципліни. Книга, яку радимо прочитати кожним батькам!

420 

20 відвідувачів переглядали цей товар за останні 5 хвилин
Підтримка безпечних платежів

Опис

Ґрунтуючись на роботі одного з найвидатніших у світі експертів з розвитку дітей, книга “Спокій. Гра. Розвиток” пропонує дорожню мапу для розуміння маленьких дітей, і це те, чого бажає кожен тоддлер та дошкільня, щоб ми розуміли про них.

Ті, що збивають з пантелику та люблять, здатні перейти від радості до розчарування за лічені секунди, маленькі діти – одні з найбільш незрозумілих людей на планеті. Батьки та вихователі воюють із цими маленькими істотами, які відомі своєю непередбачуваною поведінкою, від істерик, опору та агресії до тривоги при розлуці, протестів перед сном та непослуху. Ключ до розуміння дітей полягає в усвідомленні того, що їхня складна поведінка – не вада особистості, не розлад чи недолік.

Книга “Спокій. Гра. Розвиток” показує, наскільки критичним для дорослих є створення відповідних умов для виховання маленьких дітей протягом унікального періоду їхнього життя. Це історія того, як розвиваються маленькі діти, від їхньої гострої потреби у прив’язаності та життєво важливої ​​гри до дисципліни, яка захищає зростання. Захоплююче написана, зі співчуттям до дітей та збагачена історіями від дітей та їхніх батьків, “Спокій. Гра. Розвиток” назавжди змінить ваше уявлення про дошкільнят у вашому житті.

Книга буде найбільш корисною для батьків дітей віком 0-6 років.

Відгуки

0 reviews
0
0
0
0
0

Відгуки

Clear filters

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Книга Спокій. Гра. Розвиток – Дебора Макнамара”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *