Книга Емоціємір інспектора Дила – Сусанна Ісерн

Місія книги: навчити дитину легко та весело розпізнавати, вимірювати й керувати своїми емоціями.

400 

3 відвідувачі переглядали цей товар за останні 5 хвилин
Підтримка безпечних платежів

Опис

“Емоціємір інспектора Дила” — це розвиваюча книга для малят, за допомогою якої діточки пізнають світ і знайомляться з його правилами, блискуче впораються з поставленими завданнями. Разом із крокодилом, на ім’я Дил, ваш малюк та ви поринете в захопливу подорож світом емоцій.

Кожен свідомий батько та мати хочуть, аби їхня дитина зростала чуйною і доброю, а також співчутливою до інших та вихованою. У цій книзі ваша дитина дізнається про дитинство Дила, в якому він постійно безпричинно плакав, досліджуватиме та спостерігатиме разом із героєм поведінку мешканців Форествіля, кожен із яких уособлює конкретну емоцію. Так, невгамовна Веселунка втілює радість, Страхополох — страх,  Червонійка — сором’язливість, а Понурик уособлює смуток, і так разом із шістьма іншими яскравими персонажами уособлюють десять найважливіших людських емоцій.

Інспектор Дил розповідає про причини виникнення та особливості кожної емоції на прикладах ситуацій із життя, у яких герої потрапляють в обставини та чинять відповідно до власних емоцій. Разом з інспектором Дилом дитина зможе проаналізувати емоційні ситуації, навчиться розпізнавати емоції та говорити про них.

Інтерактивний елемент книги “Емоціємір” (спеціальна шкала з вимірювання емоцій) пропонує виміряти власні емоції та навчить дітей говорити відкрито про те, що їх хвилює. Цікава книга допомагає будувати діалог між дитиною та батьками.

Книга найбільше зацікавить дітей віком 3-8 років.

Відгуки

0 reviews
0
0
0
0
0

Відгуки

Clear filters

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Книга Емоціємір інспектора Дила – Сусанна Ісерн”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *