Книга Абрикоси зацвітають уночі – Оля Русіна

Місія книги: плекати життєстійкість, віру у перемогу, захисників, які нас оберігають, добро, допомогу людям і тваринам; подарувати відчуття безпеки.

120 

3 відвідувачі переглядали цей товар за останні 5 хвилин
Підтримка безпечних платежів

Опис

“Абрикоси зацвітають уночі” — це книга про війну: високо в небі над Донбасом літав безпілотник, а потім він зустрів хлопчика Устима і його собаку Жменьку. Життя поблизу окупованих територій, де живе хлопчик, — незвичне, але й там можна зустріти справжнього друга, побачити світ іншими очима і знати, що на твоїй вулиці неодмінно цвістимуть абрикоси.

У цій книжці багато такого, що може здатися казкою, але вона про справжніх людей і безпілотників, які досі літа­ють й охороняють українські землі, а ще — мріють. Тому, коли закінчиться війна…

Авторка Оля Русіна пише про свою книгу:

“Я писала “Абрикоси” у лютому-березні 2021 року. Давно хотіла написати для дітей про війну, і про дітей в умовах війни, про почасти болючий, але важливий досвід, який, як я тоді це сприймала, і як, власне, й було – зрозумілий лише частині українців. Пам’ятаю, мені думалося тоді, що через такі історії пережиття мешканців Сходу можуть стати ближчими тим людям, які і до, і після 2014 року жили у регіонах, далеких від бойових дій. Бо спільність досвіду дозволяє знаходити порозуміння, а ця спільність досвіду, мені здається, можлива не лише “буквально”, а й через літературу. Але зрештою все склалося так, що готувати верстку книги до друку ми закінчили буквально за кілька днів до 24 лютого, а тоді війна охопила всю країну. Тепер ця історія – лише символічний фрагмент того, що переживаємо ми всі. Тому, можливо, впізнати себе у її героях зможуть набагато більше людей, ніж мені хотілося би”, – розповідає про книгу авторка Оля Русіна.

“Абрикоси зацвітають уночі” – світла історія про добро, допомогу людям і тваринам, безпеку, захисників, що оберігають наш спокій, а ще про життя, яке триває попри все, перемогу та відчуття, що на вулиці неодмінно цвістимуть абрикоси. У цій книжці багато такого, що може здатися казкою, але вона про справжніх людей і безпілотників, які досі літають й охороняють українські землі, а ще — мріють.

10 грн від продажу кожного примірника цієї книжки Видавництво Старого Лева буде перераховувати у Благодійний Фонд “Голоси дітей”.Фонд у режимі нон-стоп допомагає постраждалим дітям та сім’ям з усієї країни, надає термінову психологічну допомогу, асистує в процесі евакуації.

Книга найбільше зацікавить дітей віком 6-10 років.

Відгуки

0 reviews
0
0
0
0
0

Відгуки

Clear filters

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Книга Абрикоси зацвітають уночі – Оля Русіна”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *